Plugins - Admin Columns - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (134 entries)

en: Upgrade to
he_IL: שדרג אל

en: Settings for %s restored successfully.
he_IL: הגדרות עבור %s שוחזרו בהצלחה.

en: View %s screen
he_IL: הצג מסך %s

en: Invalid response.
he_IL: תגיבה לא תקינה.

en: Link Label
he_IL: תווית קישור

en: the addons page
he_IL: עמוד ההרחבות

en: Custom Fields
he_IL: שדות מיוחדים

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: Settings for %s updated successfully.
he_IL: הגדרות עבור %s עודכנו בהצלחה.

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Media
he_IL: מדיה

en: Links
he_IL: קישורים

en: Comment
he_IL: תגובות

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Deactivate
he_IL: כיבוי

en: Active
he_IL: פעיל

en: Add Column
he_IL: הוספת עמודה

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Tweet
he_IL: צייץ

en: Rate
he_IL: דרג

en: Woohoo! We're glad to hear that!
he_IL: וואוו! אנחנו שמחים לשמוע את זה.

en: Forums
he_IL: פורומים

en: Docs
he_IL: תיעוד

en: Update
he_IL: עדכון

en: Store settings
he_IL: הגדרות חנות

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Taxonomies
he_IL: טקסונומיות

en: Others
he_IL: אחר

en: Restore Settings
he_IL: שיחזור הגדרות

en: Save
he_IL: שמירה

en: General Settings
he_IL: הגדות כלליות

en: Change column width
he_IL: שינוי רוחב עמודה

en: Change label
he_IL: שינוי תווית

en: Change order
he_IL: שינוי סדר

en: our forum
he_IL: הפורומים שלנו

en: documentation page
he_IL: עמוד תיעוד

en: Permanently hide notice
he_IL: הסתר התראה לתמיד

en: Leave a review!
he_IL: השאר סקירה!

en: click here
he_IL: לחץ כאן

en: Find out more
he_IL: לפרטים נוספים

en: View Public Post Author Page
he_IL: הצג עמוד מחבר

en: Edit Post Author
he_IL: עריכת מחבר

en: View Post
he_IL: הצג פוסט

en: Edit Post
he_IL: עריכת פוסט

en: Label
he_IL: תווית

en: Name
he_IL: שם

en: Clone
he_IL: שכפל

en: Display format
he_IL: פורמט תצוגה

en: User Email
he_IL: אימייל משתמש

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: After
he_IL: אחרי

en: Before
he_IL: לפני

en: width
he_IL: רוחב

en: Custom
he_IL: מותאם

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: Large
he_IL: גדול

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Thumbnail
he_IL: תמונות ממוזערות

en: Visual Editor
he_IL: עורך ויזואלי

en: Registered
he_IL: רשום

en: Nickname
he_IL: כינוי

en: Remove
he_IL: הסר

en: User ID
he_IL: ID משתמש

en: Link to menu
he_IL: קישור לתפריט

en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

en: Sticky
he_IL: דביק

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Slug
he_IL: מזהה

en: Shortcodes
he_IL: שורטקודים

en: Roles
he_IL: תפקידים

en: Path
he_IL: נתיב

en: Parent
he_IL: הורה

en: Page Template
he_IL: תבנית עמוד

en: Order
he_IL: סדר

en: Featured Image
he_IL: תמונה ראשית

en: Words per minute
he_IL: מילים לדקה

en: minute | minutes
he_IL[0]: דקה
he_IL[1]: דקות

en: second | seconds
he_IL[0]: שניה
he_IL[1]: שניות

en: Depth
he_IL: עומק

en: Date Published
he_IL: תאריך פרסום

en: Comment status
he_IL: סטטוס תגובה

en: Spam
he_IL: ספאם

en: Total
he_IL: סך הכל

en: View Public Author Page
he_IL: הצג עמוד משתמש

en: View User Posts
he_IL: הצג פוסטים של משתמש

en: Edit User Profile
he_IL: עריכת פרופיל משתמש

en: None
he_IL: ללא

en: Link To
he_IL: קישור אל

en: Attachments
he_IL: קובץ מצורף

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Width
he_IL: רוחב

en: Height
he_IL: גובה

en: Relative to main uploads folder
he_IL: יחסי לספריית הקבצים

en: Relative to domain
he_IL: יחסי לדומיין

en: File Size
he_IL: גודל קובץ

en: Filename
he_IL: שם קובץ

en: Title
he_IL: כותרת

en: Camera
he_IL: מצלמה

en: Credit
he_IL: קרדיט

en: Dimensions
he_IL: ממדים

en: Available Sizes
he_IL: גדלים אפשריים

en: View
he_IL: הצג

en: Trash
he_IL: פח

en: Length
he_IL: אורך

en: Description
he_IL: תיאור

en: Field Type
he_IL: סוג שדה

en: Multiple Values
he_IL: ערכים מרובים

en: Image
he_IL: תמונה

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Counter
he_IL: מונה

en: Color
he_IL: צבע

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Custom Field
he_IL: שדה מיוחד

en: Word Count
he_IL: ספירת מילים

en: User
he_IL: משתמש

en: Type
he_IL: סוג

en: Post
he_IL: פוסט

en: Content
he_IL: תוכן

en: Date
he_IL: תאריך

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
he_IL: נשלח ב<a href="%1$s">%2$s בשעה  %3$s</a>

en: Date GMT
he_IL: תאריך GMT

en: Author
he_IL: מחבר

en: Author Name
he_IL: שם המחבר

en: Author IP
he_IL: IP מחבר

en: Author Email
he_IL: אימייל מחבר

en: Approved
he_IL: אושר

en: Edit
he_IL: עריכה

en: No
he_IL: לא

en: Yes
he_IL: כן

en: Use icons?
he_IL: השתמש באייקון?

en: Actions
he_IL: פעולות

en: WooCommerce
he_IL: ווקומרס

en: Plugins
he_IL: תוספים
